פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   הכירו את הקרן לידידות

   פעילותה גיוס הכספים מתבצעת בחו"ל אבל הקרן לידידות שנוסדה בשנת 1983 היא אחת הקרנות המשפיעות בישראל שנהנית משיתוף פעולה חוצה דעות, תרבויות ומפלגות. בחג חנוכה הקרוב תדליק הקרן נר בכל יום בשיתוף וואלה! NEWS

   הכירו את הקרן לידידות

   הקרן לידידות היא ארגון פילנתרופי שתומך במיזמים שתורמים לחוסן הלאומי והחברתי של העם היהודי ומדינת ישראל. הקרן מגייסת כספים לפעילותה בקרב נוצרים אוהבי ישראל ברחבי העולם.

   הקרן הוקמה בשנת 1983 בארה"ב על ידי הרב יחיאל אקשטיין ובשנת 2000 נפתחו משרדיה בישראל. כיום היא הקרן הפילנתרופית המשפיעה ביותר בישראל ובמהלך שנות פעילותה יצרה שיתוף פעולה אסטרטגי עם משרדי הממשלה, רשויות מקומיות, ארגונים חברתיים, ארגונים ציבוריים, יהודיים ועוד. מטרות הקרן דינמיות ומשתנות בהתאם לצרכים של החברה בישראל.

   שלושת תחומי פעילותה העיקריים הם: עלייה וקליטה - סיוע בהבאת עולים לישראל מארצות מצוקה. לאחר עלייתם ארצה מעניקים סיוע בקליטת העולים המתקשים להשתלב חברתית ובשוק העבודה בארץ בדגש על קליטת יוצאי אתיופיה. עוני ורווחה - מתן מענים קונקרטיים לצרכים הבסיסיים לאוכלוסיות עניות בארץ והוצאתם ממעגל העוני, והגנת העורף וחיזוק החוסן החברתי - התגייסות למאמץ הלאומי להגנת העורף בעתות חרום וחיזוק החוסן הלאומי והחברתי בשגרה. בין אחד היעדים בנושא זה היא יצירת הסברה אפקטיבית לישראל ברשתות חברתיות ובכנסיות ברחבי העולם.

   יעל אקשטיין, בתו של מייסד הקרן יחיאל, היא סגנית נשיא והאחראית על גיוס הכספים.

   בחג החנוכה הקרוב היא ושאר חברי הקרן בשיתוף אתר וואלה! NEWS ידליקו נרות חנוכה בכל ימי החג במקומות שונים ברחבי הארץ. כל נר יודלק בעיר אחרת במעמד נציג של הקרן לידידות וראש העיר או המועצה.

   להתנדבות לקרן הידידות לחצו כאן